„На добър час“ на нашите абитуриенти от випуск 2018!

На пищно тържество в училищния двор, под звуците на тъпан, в присъствието на множество жители и гости на града, ние пожелахме „На добър час“ на нашите абитуриенти от випуск 2018!

Зрелостниците ни бяха приветствани от директора на училището г-жа Стефанова, от кмета на града, от техните класни ръководители през годините, както и от нашите специални гости от СА „Д. А. Ценов“ – Свищов.

В празненството се включиха още ансамбълът при НЧ „Паисий Хилендарски“, нашите осмокласници със специално подготвен за събитието скеч и четвъртокласниците ни, които пяха със сърце и подкрепиха своята класна в призива „Вярвайте в чудеса“!

Захранени с питка и мед, преди да напуснат училищния двор, нашите сияещи абитуриенти поведоха пъстро хоро, на което всички ние вплетохме ръце с обещание и в бъдните дни да пазим жива връзката помежду си, за да го има нашето училище!

Публикувано в ВИПУСК 2018 година. Постоянна връзка.