Седмица на ученическото самоуправление

Снимка на СУ "Христо Ботев" - гр. Славяново.

Стартирахме седмицата на ученическото самоуправление с встъпването в длъжност на новия директор Кристиян Шиндов, ученик от 12-ти клас. Г-н Шиндов извърши проверка на провеждането на някои от учебните часове, като провери колегата си Юксел Черакчиев, днес учител по физическо възпитание и спорт, а иначе ученик от девети клас. Освен това новият директор се запозна с част от учебната документация, като в това си начинание бе подпомаган освен от действащия директор г-жа Стефанова и от новите административни служителки Нургюл Айхан и Алисия Янкова, ученички от седми клас. Те двете имаха възможност да се докоснат до работата на деловодителя и признаха, че макар и напрежението да е голямо се чувстват стимулирани и мотивирани. Г-ца Юлия Кабакчиева пък беше новата учителка по икономика и изнесе урок пред съучениците си от девети клас. Очаквайте изявите и на още много нови учители и служители през тази седмица!:)