Преминаване в обучение от разстояние в електронна среда за учениците от 8 клас до 12 клас

Уважаеми ученици и родители,

В изпълнение на издадената от министъра на здравеопазването заповед, считано от 29 октомври (четвъртък) за 14 дни ( до 12 ноември) се преустановяват присъствените в училищата учебни занятия за учениците от 8 до 12 клас, включително.

Обучението в СУ “ Христо Ботев“– Славяново ще се провежда в електронна среда от разстояние синхронно – в реално време съгласно разписанието на учебните часове за деня.

Продължителност на часовете – 40 минути, междучасия – по 10 минути и едно голямо от 20 минути след втория час.

Отново ще се използва електронната платформа Shkolo, за която всички ученици и учители имат действащи профили. Контролът на посещаемостта и оценяването на знанията ще се осъществяват чрез онлайн платформата Shkolo – електронен дневник.